Menu

Performances | 2002-2018

2018
…, 2018, 15 min.,Freie Radikale, PAErsche, Moltkerei-Werkstatt, Cologne
…, 2018, 180 min.,OKO NIGDY NIE ŚPI Międzynarodowe spotkania nieprzypadkowe, Pałac Ostromecko
2017
Miłości o hymn, 2017,…min.,Heine-Nacht, Heinrich-Heine-Institut, Düsseldorf
…, 2017, 30 min., Feedback, Düsseldorf
…, 2017, 3×180 min.,BLOCKED the politics of open doors, plan.d.produzentengalerie e.V., Düsseldorf
…, 2017, 180 min., GATE art zone, Düsseldorf
…, 2017, 40 min., No Budget Show 9 /”Ubytek-Upadek-Utrata”, Fundacja Towot Squat, Poznań Art Week, Owińska
…, 2017, 60min., Public Relation, Galeria Duża Scena UAP, Poznań
…, 2017, 60min., Polish Roulete, micro pop week, Room to live, Düsseldorf
2016
…, 2016, 20min., nachtaktiv, Kulturnacht, Citykirche, Mönchengladbach
…, 2016, 20min., Wejście do muzeum nie czyni cię piękniejszym, UAP, Poznań
Co słychać / What’s up, 2016, 120min., Nacht der Museen, damenundherren e.V., Düsseldorf
…, 2016, 180min., Performance Lounge, Kulturforum Alte Post Neuss Städtische Galerie, Neuss
2015
Komu Komu, 2015, 180min., Blauverschiebung No8, KUB gallery, Leipzig
Plac zabaw, 2015, 60 min., Feedback, Flingern, Düsseldorf
Żywa umarła klasa, 2015, 60 min., Kantor’15: Poszukiwania, Dom Spotkań z Historią, Plac Defilad, Warszawa
Pocztówka, 2015, 60 min., PRESENT PERFORMANCE, Gdańska Galeria Miejska, Gdańsk
Przewrotność, 2015, 160 min., (collaboration with Anja Fußbach), Przewrotność // Tücken, Altonale, AltonaerMuseum, Hamburg
Nawadnianie, 2015, 20 min., INACT, La Semencerie, Strasbourg
W szatni, 2015, 180 min., UmkleideII, MonfortsQuartier, ENSEMBLIA, Mönchengladbach
ECHO, 2015, 120 min., The Crossed Residences programme of the City of Strasbourg, Creative Europe Programme of the European Union, Apollonia, Strasbourg
2014
MUR, 2014, 30 min., Limits of Globalisation, Centrum Kultury Zamek, 4 Mediations Biennale, Poznań
co nas dzieli to nas łączy I-II-III, 2014, 21-15-120 min., Close Stranger, CSW Gdańsk, NCCA Kaliningrad, KKKC Kłajpeda
Znaczenia, 2014, 32 min., 9Live Action Festival, Göteborgs Konsthall, Gothenburg
Płyta wiórowa, 2014, 25 min., Another Place/Another Space/Together, Quadriennale, Düsseldorf
Halo, 2014, 180 min., Düsseldorfer Nacht der Museen, damenundherren , Düsseldorf
dyploMATKA, 2014, 60 min., RO/ZŁĄCZENIA – RUPTURES & CONVERGENCES, Ośrodek Kultury i Sztuki, Wrocław i Galeria KUAD, Istambuł
Wyprowadzona, 2014, 27 min., Pauline Boty i Pop Art, Muzeum Sztuki, Łódź
2013
Ostatnie tańce, 2013, 90 min., 5.Grassomania, GGM, Gdańsk
Control, 2013, 180 min., The final presentation of the scholarship of the City of Mönchengladbach and Wilberz Foundation, Parc/Ours, Mönchengladbach
She or He, 2013, 120 min., #7 – REFUGIUM, Mischpoke e.V., BIS, Mönchengladbach
Performance interwencyjny, 2013, 11 min., Pigs&Rabbits, PGS, Sopot
2012
Solidarity, 2012, 10 min., Modelarnia, Gdańsk
Płot, 2012, 120 min., (nie)pamięć, 4.Grassomania, GGM, Gdańsk
Beyond, 2012, 240 min., Infr’action’12, The garden of Musèe Paul Valèry , Sète
Ask the Curator!, 2012, 15 min., Nauczyciele. Sokrates u Duchampa, IS Wyspa, Gdańsk
Rewers, 2012, 240 min., II Festiwal Sztuki Efemerycznej – Konteksty, Sokołowsko
Ask the Curator!, 2012, 7 min., Future of Imagination 8, Goodman Arts Centre, Singapore
O Ask the Curator!, 2012, 10 min., Offsceniczny, Muzeum Częstochowskie, Częstochowa
Caro, 2012, 180 min., Independence.Do, Puerto Plata
Ask the Curator!, 2012, 10 min., Independence.Do, Museo De Arte Moderno, Santo Domingo
2011
Rewers, 2011, 45 min., NIPAF’11, Osaka
Next, 2011, 45 min., NIPAF’11, Tokyo
Sopot’2011, 2011, 30 min., Crossactions:Urban Tales, Polish Presidency of the UE programme, Sopot
2010
Sekrety i Kłamstwa, 2010, 1 min. x 4, Alternativa, IS Wyspa, Gdańsk
Ciuciubabka, 2010, 15 min., MÓZG, Bydgoszcz
Rewers, 2010, 45 min., 3th Bienal Internacional de Performance Deformes, Valdivia
Gniazdo, 2010, 10 min., 3th Bienal Internacional de Performance Deformes, Valparaíso
Va banque, 2010, 23 min. 3th Bienal Internacional de Performance Deformes, Santiago de Chile
Gdzie się podziały-repetycja, 2010, 100 min., alienations, GGM, Gdańsk
Gdzie się podziały, 2010, 180 min., 736km, Brzyskorzystewko
Gałąź, 2010, 30 min., Transfuzje, BWA, Jelenia Góra
2009
Zrosty, 2009, 180 min., (D.Fojtuch), EPAF, Zamek Ujazdowski, Warszawa
tattoo, 2009, 180 min., Préavis de désordre urbain, Marseille
Smile, 2009, 15 min., Palac Mastactva, NAVINKI, Mińsk
Rewers, 2009, 45 min., Global Communication, MCSW Elektrownia, Radom
Spam, 2009, 60 min., lost in colour – dialog1, GGM, Gdańsk
4U, 2009, 60 min., 2nd Biennale of Contemporary Art- PRAXIS, The State Museum of Contemporary Art, Thessaloniki
Rewers, 2009, 45 min., Mandala, Wrocław
3kropki, 2009, 180 min., Supermarket Art Fair, Lokal_30, Stockholm
Zbiórka , 2009, 60 min., Cuud, Gdynia
Spam, 2009, 60 min., Lokal_30, Warszawa
Inne miasto, inne życie, 2009, 60 min., Zachęta – Narodowa Galeria Sztuki, Warszawa
2008
3kropki, 2008, 180 min., Lokal_30, NADA Art Fair, Miami
4U, 2008, 40 min., 7a 11d, Fado, Toronto
4U, 2008, 240 min., 9th OPEN, Beijing
4U, 2008, 50 min., Noce z performance BWA, Bydgoszcz
Powiedz mi, 2008, 8 min., Bez zamówienia, Manhattan, Łódź
2007
Gniazdo, 2007, 10 min., Między rzeczywistością a nierzeczywistością, Manhattan, Łódź
After Saturday, 2007, 60 min., The Koresh Affair, Jeruzalem
3kropki, 2007, 60 min., Creatures in the City of Hieronymus Bosch, s-Hertogenbosch
Za swoje 2, 2007, 10 min., Dialog, ESC, Graz
Za swoje 1, 2007, 5 min., Dialog, Galeria ON, Poznań
szukam tej osoby, 2007, 60 min., Peptalk is all you need, Karlskrona
za dużo, by patrzeć– za mało, by widzieć,2007, 12 min. Zrób to, BWA, Zielona Góra
za dużo, by patrzeć– za mało, by widzieć,2007, 12 min., New Eurasia, CK Zamek, Poznań
bez powodu, 2007, 15 min., Neuer Berliner Kunstverein, Berlin
szukam tej osoby, 2007, 60 min., interakcje, BWA, Bielsko-Biała
Genesis, 2007, 26 min., Duo with J.Deimling, interakcje, Piotrków-Trybunalski
One, 2007, 20 min., (A.Kalwajtys), Galeria ON, Poznań
szukam tej osoby, 2007, 60 min., Mandala, Wrocław
Na ślepo, 2007, 100 min., The Sculpture Speaks: Power and Freedom, Art Hall, Tallinn
The Tiny Therapeutic Theatre International, 2007, 15 min., (M.Butterwick, J.Deimling, D.Fodczuk, P.Grzybowski, P.Kwaśniewski, A.Pałyga, A.Pastor, S.Rammer, A.Syczewska, K.Żywczak), mostowa2, Kraków
2006
Welcome home, 2006, 15 min., Duo with J.Deimling, Kont, Galeria Kont, Lublin
Do domu!, 2006, 15 min.,(Meniasz), Interrupted connections, Zachęta, Warszawa
Genesis, 2006, 26 min., Duo with J.Deimling, M3: Zündverteiler, Galerie Nord, Berlin
twoja, 2006, 15 min., Zdarzenia, Tczew
Genesis, 2006, 20 min., Duo with J.Deimling, CUMA #1 – Port Performance, Modelarnia, Gdańsk
twoja, 2006, 15 min., frisch eingetroffen zeitraum_exit, Mannheim
DIALOG, 2006, 30 min., (E.Andessner, K.Bielawski, J.Deimling), Klosz.ART, Gdańsk
POloveLAND, 2006, 20 min., Duo with J.Deimling, mostowa2, Kraków
Jestem, 2006, 30 min., Entropia, Wrocław
twoja, 2006, 15 min., Hochschule für Gestaltung, Karlsruhe
Guilty, 2006, 15min., Duo with J.Deimling, Eesti Kunstiakadeemia, Tallinn
Niewola, 2006, 20 min., Duo with J.Deimling, Bios, Brzeźno
Trust, 2006, 30 min., Duo with J.Deimling, Zimno 4 you, Modelarnia, Gdańsk
Niewola, 2006, 20 min., Duo with J.Deimling, Love Art Festiwal, Winda, Gdańsk
Why You Don’t Fuck Me, 2006, 5 min., Reproducing the past, Modelarnia, Gdańsk
2005
Ślady wierności, 2005, 10 min., Duo with J.Deimling, Klosz.ART., Gdańsk
Selekcja, 2005, 20 min., Absolwent, IS Wyspa, Gdańsk
Zjadać, 2005, 15 min., Performance-esse, Wozownia, Toruń
Jaka Miłość Taka Sztuka, 2005, 12 min., (J.Deimling), Motorenhalle, Dresden
Jaka Miłość Taka Sztuka, Dyplom ASP, 2005, 12 min., CSW Łaźnia, Gdańsk
twoja, 2005, 10 min., Pełnia sezonu, Modelarnia, Gdańsk
twoja, 2005, 10 min., Problem, Galeria Szyperska, Poznań
MATKA, 2005, 10 min., Wystawa Kobiet, Składnica Sztuk, Olsztyn
ZŁO-dzieje, 2005, 30 min., Perwa, Klosz.ART., Gdańsk
2004
kochamy się ale nie aż tak żeby, 2004, 6 min., Kontperformance, Galeria KONT, Lublin
Święto Kobiet, 2004, 180 min., Exgirls, Kraków
2003
3.II.2003 Performance ku czci bohaterów powszednich, 2003, 180 min., Precedens4, BWA, Zielona Góra
onitoja, 2003, 02min.02s., video-performance, ASP, Gdańsk
dam radę, 2003, 15 min., Zimno, Modelarnia, Gdańsk
2002
lubię bawić się lalą, 2002, 02min., video-performance, ASP, Gdańsk
każde twoje dobre słowo motywuje mnie by iść dalej, 2002, 120 min., Modelarnia, Gdańsk
mamix, 2002, 04min.53s., video-performance, ASP, Gdańsk